Başvurunu yap, Sürpriz Hediyeyi Kazan!

SON  HEDİYE !

 

Avon Kazandırıyor mu ? Yüzde Kaç Kazandırıyor ve Avon Hediyleri

Avon Kazandırıyor mu ? Yüzde Kaç Kazandırıyor ve Avon Hediyleri

Merhaba, Avon kazandıyor mu veya avon ne kazandırıyor. Ne kadar kazandırıyor, avon hediyleri nedir gibi sorular gelmekte. Bunları açıklayacağız. Avon manevi yönden ne kazandırır ? Avon takım öncüsü veya avon temsilcisi olmak size öncelikle özgüven, çevre ve pozitif enerji kazandırır. Bunların yanında avon temsilcisi olmak kişisel olarak ve toplumsal olarak statünüzü arttırır. Çevrenizin size bakış […]

10 Ekim 2013 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
Avona Üye Ol
 

Başvurunu yap,  Sürpriz Hediyeyi Kazan!

SON  HEDİYE !

Merhaba,

Avon kazandıyor mu veya avon ne kazandırıyor. Ne kadar kazandırıyor, avon hediyleri nedir gibi sorular gelmekte. Bunları açıklayacağız.

Avon manevi yönden ne kazandırır ?

Avon takım öncüsü veya avon temsilcisi olmak size öncelikle özgüven, çevre ve pozitif enerji kazandırır. Bunların yanında avon temsilcisi olmak kişisel olarak ve toplumsal olarak statünüzü arttırır. Çevrenizin size bakış açısını değiştirir ve özellikle görüş daarcığınızı açar.

Avon maddi yönden neler kazandırır.

Bildiğiniz üzere avon temsilciliğinin karı %33 tür.

Aylık satışı 1500 lira olan biri ailesine 600 lira gibi bi miktar kazanabilir. Buda yaklaşık bir asgari ücrete geliyor. Hemde evde oturarak !

Avon hediyelerinide saymamıza gerek yok. Saç kurutma makinasından tutun eve arabaya kadar her türlü hediyeyi kazanma şansı sizin elinizde !

Herkese bol kazançlar :)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Avon Kazandırıyor mu ? Yüzde Kaç Kazandırıyor ve Avon Hediyleri, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Bir Cevap Yazın